Gaziemir Pide ve Lahmacun

Posted by admin 15/01/2019 0 Comment(s)

Pide ve lahmacun içinden çıktığımız kültürümüzün en özel mutfak hünerlerinden birisidir. Pide Karadeniz sahil bandının her iline özel renkler taşırken, lahmacun Gaziantep mutfağından çıkarak pratikliği ile ününü sınırlarımız dışına taşımıştır. Son yıllarda hamburger gibi hazır yiyecek tüketimlerine olan ilgiden en az etkilenen ürünler yine pide ve lahmacun olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü pide ve lahmacunun damaklarda bıraktığı tadı diğer hazır tüketim yiyecekleri kesinlikle vermiyor. Gaziemir pide ve lahmacun salonumuz Anadolu mutfağının bu eşsiz lezzetlerini en hassas özelliklerine dikkat ederek emin ellerden müşterilerine sunuyor. Müşterilerine en iyi lezzeti sunmayı amaç edinen salonumuz kendisine güvenen müşterilerinin hayal kırıklığına uğramaması için tüm hünerlerini sergiliyor. Günümüzde pide ve lahmacun tüketimi her gün yükseliş gösteriyor ve dışarıda yenen yemeklerde masaları yine pide ve lahmacunlar süslüyor. İçerikleri ve acılıkları bakımından müşterilerin seçme hakkı bulunması da pide ve lahmacunları ön plana çıkarıyor.

Gaziemir Pide ve Lahmacun Çeşitleri

Karadeniz sahil yolundaki her ilin kendine özgü olan pideleri tüm Türkiye’de ünlenmiş ve her salonda müşteriler tarafından aranır olmuştur. Güneydoğunun eşsiz lezzeti olarak görülen ve pratik tüketimi ile her yaştan kişinin tercihi olan lahmacun da hem uygun ücreti hem de doyurucu olması nedeniyle ilgi çekiyor. Elbette pide ve lahmacuna olan özlem iyi ustanın ellerinden çıkmasıyla bağlantılı olarak artıyor. Kendisini fırınla özdeşleştirmiş, pide ve lahmacunun hassas lezzet özelliklerinin farkında olan ustalarımız sayesinde ürünlerimiz doğal odun ateşinde kıvamında pişerek müşterilerine ulaşıyor. Gaziemir pide ve lahmacun salonumuzda zengin pide ve lahmacun çeşitleri bulunmaktadır. Karadeniz pidelerimiz peynirli, ıspanaklı, kaşarlı, kuşbaşılı, kıymalı, sebzeli, patatesli ve tavuklu olarak üretilmektedir. Lahmacunlarımız ise Gaziantep yöresinin eşsiz baharatları ile birleştirerek sunulmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda fındık lahmacun, sarımsaklı lahmacun gibi çeşitleri ile lezzetli dakikalar sunmaktadır.

Pide ve Lahmacun Siparişi

Gaziemir pide ve lahmacun salonumuz müşterileri için günün her saatinde yoğun bir şekilde çalışmakta ve müşterilere dillere destan lezzetleri sunmak için uğraşmaktadır. Müşterilerimiz salonumuzu ziyaret ederek lezzetlerimize kavuşma imkanına sahip iken, istedikleri takdirde online sipariş vererek eşsiz lezzetlerimizin kapılarına getirilmesini de isteyebilmektedir. Özenle seçilen yeşilliklerimiz, güvenli mecralardan alınan et ürünlerimiz ile güvenli bir hizmet sunan salonumuzdan hizmet almak için ziyaret ediniz ya da iletişime geçiniz.

 

Leave a Comment