Gaziemir Pide Salonları

Posted by admin 15/01/2019 1 Comment(s)

Sinop kıyılarından başlayarak Batum sahillerine kadar uzanan sahil kısmının en bilindik lezzetlerinin başında Karadeniz pidesi gelmektedir. Karadeniz pidesi ve diğer pide çeşitleri Türkiye’nin her bölgesinde ve her ilçesinde kabul görmektedir. Pide gibi lezzeti diyardan diyara ulaşan bir diğer yöresel lezzetimiz ise Gaziantep mutfağına özgü lahmacundur. Günümüzün hazır ve dondurulmuş gıdalarına yönelik ilgisine direnen bu lezzetlerimiz halen hünerli ustaların ellerinde yeşermektedir. İyi bir pide lahmacun ustası bulanlar için öğün seçmek zor olmayacaktır. Gaziemir pide salonları içerisinde yer alan firmamız, deneyimli ve başarılı ustaları ve hoşgörülü personeli ile müşterilerine birinci sınıf hizmet vermektedir.

Gaziemir Pide Salonu Ürünleri

Gaziemir pide salonları içerisinde yer alan salonumuz pide ve lahmacun konusunda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Ürünlerimizin iç malzemesi ve hamurlarının kıvamı oldukça idealdir. Ürünlerimiz içerisinde özel dana eti ve ondan hazırlanan kıyma kullanılmaktadır. Pide ve lahmacun harçlarımız günlük olarak hazırlanmakta, yeteri kadar dinlendirilmeleri yapılmaktadır. Ürünlerimizin baharat karışımlarının oranlarına özellikle dikkat edilmekte ve pide ile lahmacunun ana lezzetinin önüne geçmesi engellenmektedir. Özel üretilmiş fırınımızda yeteri kadar odun ateşinde pişirilen ürünlerimiz lezzetleri ile müşterilerimizi büyülemektedir. Ürünlerimizin kaliteli oluşunun ve beğenilmesinin bir diğer sebebi de un, şeker, yağ gibi bileşenlerimizin özenle seçilmesi ve ürüne özel un tercih edilmektedir.

Gaziemir Pide Lezzeti

Günümüzde pide trend halini almış ve gıda reyonlarında görülebilen her üründen müşterilerin talepleri doğrultusunda pide yapılır hale gelmiştir. Öyle ki ton balıklı pide lezzetimiz dahi çokça tercih edilir hale gelmiştir. Firmamızda kıymalı, kaşarlı, kuşbaşılı, tavuklu, sebzeli, peynirli, karışık pide çeşitleri mevcuttur. Bunun yanında ustamızın marifetli ellerinden en özel Antep lahmacunlarını talep edebilirsiniz. Firmamız Gaziemir pide salonları içerisinde öne çıkmış olup geniş ve ferah yemek bölümü ile müşterilerine hizmet vermektedir. Aile ve arkadaş grupları için uygun olan restoranımız temiz, nezih ve kokusuz olarak müşterilerini ağırlamaktadır. Pidelerimiz ile beraber sunulan salata ve diğer mezelerimiz taze ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Salonumuza gelme fırsatı olmayanlar, öğrenciler ya da çalışanlar için paket servisimiz bulunmaktadır. En özel menüler ile tarifsiz lezzetleri edinmek niyetindeyseniz salonumuz ile iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Comment(s)

Kostas:
15/09/2014, 12:10:22 PM
Reply

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.

Leave a Comment