Pide Gaziemir

Posted by admin 15/01/2019 0 Comment(s)

Türk mutfağının önemli lezzetleri arasında yer alan pide ve lahmacun aileler ya da arkadaş grupları tarafından dışarıda yemek yenileceği zaman ilk akla gelen ürünlerden olmaktadır. Bunun dışında internet üzerinden verilen siparişler de dikkate alındığında lahmacun ve pide grubunun önemli bir yere sahip olduğu görülmektedir. Farklı lezzet sunması ve Anadolu mutfağını yansıtması nedeniyle ayrı bir öneme sahip olan pide ve lahmacun ekonomik oluşları ile cezbedici olmaktadır. Kişilerin evlerine sipariş vermeleri ya da bizzat giderek restoranda yemeleri için öncelikle pide ve lahmacun yaptırılacak yerin bu işin ehli olması gerekmektedir. Odun ateşinde yetişmemiş, ,işin inceliklerini bilmeyen olmayan ustalar tarafından yapılmayan ürünler müşteriler için elbette cezbedici olmayacaktır. Pide Gaziemir ilçesinde en iyi firmamız tarafından pişirilmekte ve sunumu yapılmaktadır.

Gaziemir Pide ve Lahmacun

Türk insanının yüzyıllardır vazgeçilmez yemek tercihlerinden olan pide ve lahmacun günümüzde içerikleri bakımından zenginleşmiş ve bölgesel düzeyde farklılıklara kavuşmuştur. Özellikle pidelerimiz içerikleri bakımından müşterilerinin damaklarına hitap edecek düzeyde zenginlikle doludur. Et tadının en iyi şekilde hissedildiği pidelerimizin yanında, sadece sebze ağırlıklı olan vejetaryen pidelerimiz de ustalarımız tarafından pişirilmektedir. Karadeniz pidesinin en doğal lezzetini elde edeceğiniz salonumuzda peynirli, kaşarlı, kuşbaşılı, kıymalı, tavuklu, patatesli ve sebzeli pide çeşitleri bulunmaktadır. Karadeniz kapalı pidemiz de müşterilerimiz tarafından oldukça sevilmektedir. Bazı müşterilerimiz lezzetlerimiz arasında seçim yapmakta zorlandığından onlara özel karışık pidelerimiz de mevcuttur. Müşterilerimiz tarafından verilen seçenekler karışık olarak sunulmaktadır. Salonumuzda Lahmacun ve pide Gaziemir halkının hizmetine en iyi şekilde sunulmaktadır. Lahmacun çeşitlerimiz de oldukça beğeni toplamaktadır. Fındık lahmacun, normal lahmacun, sarımsaklı lahmacun gibi seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Gaziemir Pide Siparişi

Lahmacun ve pidenin en iyi lezzetini sunan firmamız müşterilerine bir telefon kadar uzaklıktadır. Firmamıza ait iletişim numaraları vasıtasıyla firmamıza ulaşan müşterilerimizin siparişleri itina ile alındıktan sonra sipariş sırasında göre fırına atılmakta ve sıcaklığı ile dağıtıma çıkarılmaktadır. Hızlı kuryemiz sayesinde sıcaklığı ve lezzeti kaybolmadan sofralarınıza ulaştırılmaktadır. Bunun yanında lahmacun ve pide Gaziemir sınırlarındaki salonumuzda halkımıza konforlu bir ortamda servis edilmektedir. Çeşitli salatalarımız, içeceklerimiz, tatlımız ve çorbamız ile müşterilerimizin hoş vakit geçirmeleri için çalışanlarımız tarafından yüksek gayret gösterilmektedir. Firmamız tarafından ürünlerimizde kullanılan un, yağ, şeker gibi ürünler özellikle seçilmekte ve birinci kalite ürünleri kullanılmaktadır. Bunun yanında ürünlerimizde kullanılan etlerimiz de anlaşmalı ve güvenilir iş ortaklarımızdan temin edilmektedir. Güvenle doyabileceğiniz bir ortam için firmamızı tercih ediniz.

 

Leave a Comment